Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/2/32d6e8b6-70ad-459d-8754-c29e2ad2a9a7/diamondvision.eu/web/wp-config.php on line 68

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/2/32d6e8b6-70ad-459d-8754-c29e2ad2a9a7/diamondvision.eu/web/wp-config.php on line 69
Pristatie - Diamond Vision
Ponúkame komplet portfólio

Kreatívna
Reklamná

Agentúra

Špecializovaná grafika, originálne projekty projekty podľa vaších nápadov, široká škála reklamných pomôcok. Individuálny prístup ku každému klientovi.

Ideálna forma reklamy vašej spoločnosti, služieb a produktov.  Pomôžeme vám ukázať vašu jedinočnosť svetu. 

Naše služby

Ponúkame komplet reklamné služby pre vás a vašu firmu. Od offline reklamy až po váš web.

k

Grafický dizajn

Vytváranie grafických návrhov. Potrebné funkcie, individuálne prispôsobenie sa odvetviu, zohľadnenie požiadaviek zákazníkov.

Vizitky, letáky a plagáty

Reklamné materiály v rôznych veľkostiach a formátoch. Výnimočný grafický dizajn, precíznosť spracovania. Dôraz na dizajn a jeho spracovanie až do najmenších detailov.

Veľkoformátová tlač

Profesionálne výtlačky najvyššej kvality. Potlače s vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu, ktoré sa používajú na výrobu vonkajšej a vnútornej reklamy.

Reklamné prezenty

Široká škála reklamných predmetov určených na prezentáciu spoločnosti, služieb a produktov. Váš originálny dizajn na drobných prezentoch aj väčších prvkoch. Odolný materiál, možnosť individuálnych objednávok.

Web dizajn

Webové stránky od základov – už len začať používať. Web dizajn na mieru, elegantná téma zadarmo, hosting. Tvorba prezentačných stránok aj e-shopov.

Foto-obrazy, fotoboardy, fólie

Tlač fotiek či grafiky na rozličné povrchy. Určené na reklamnú prezentáciu, dekoráciu priestorov aj ako darček. Kvalitná tlač pre dokonalý výsledok.

Generujeme nove nápady 
Riešime Vaše problémy

 

Sme pripravení Vám pomôct vo Vašom podnikaní komplet od reklamy po Váš web. Máme mnoho spokojných klientov, s ktorými spolupracujeme aj naďalej.

Projekty

Spokojných klientov

Momentálne realizujeme

Vypité kávy

Prečo sme inÍ?

Snažíme sa ku každému jednému klientovi pristupovať individuálne aby bol vždy maximálne spokojný. Komunikujeme s klientmi aj cez víkend a sviatky. Dbáme na profesionálny prístup ku každému projektu
a precízne splnenie požiadaviek klientov. Naším cieľom
je Vaša spokojnosť.

Naše posledné projekty

Tu môžete vidieť niečo málo z našich zrealizovaných projektov. Sme radi, že môžeme plniť Vaše sny.

obraz reklama agentura

Čo hovoria o nás

Najlepšou referencou je pre nás spokojnosť klientov. Snažíme sa im poskytnúť kvalitný servis, pohotové vybavenie ich požiadaviek a ľudský prístup. Ako hodnotia našu prácu niektorí z nich?

„Moja skúsenosť s reklamnou agentúrou Diamond Vision je nadmieru spokojnosti. Čo sa týka reklamných zložiek bola som nadšená za skvelý materiál a za úžasnú precíznu prácu. Určite budem aj naďalej využívať služby, ktoré ponúka táto agentúra. Môžem len odporúčať každému. 100% spokojnosť.“

Aďka

Prevadzkárka, G - Caffé + Zio Caffé, SNV

„Som veľmi nadšený, že som spoznal týchto ľudí. Vždy vedia vytvoriť to čo mam len v predstavách. Veľmi rýchle spracovanie, vždy dobra komunikácia. Reagujú na správy či je sviatok alebo piatok. Skvelá kvalita materiálov, dlhá životnosť. Môžem len odporúčať..”

Marcel

CEO M - Gym, Street Coffee bike, SNV

“Podnikám celý svoj život, konečne som natrafil na skvelú agentúru, ktorá spĺňa všetko čo potrebujem. Majú vlastnú fotografku a šikovných grafikov. Super práca do detailov prekonzultovaná so mnou. Nie nadarmo sa hovorí, že reklama je dôležitá. Vedieť zaujať je základ.”

Kamil

Majiteľ Kaviarne a pizzérie, Gelnica

“Vždy keď som niečo potrebovala, v ten deň som mala aj vizuál. Ak mi bolo treba niečo vytlačiť, v ten deň mi to ešte aj doniesli. Môžem fakt odporúčať. Vedia to nie len skvelé spracovať ale aj hneď aplikovať. Vidno na ich práci precíznosť a chuť do práce. To sa už dnes často nevidí. Preto viem, že všetko čo robia, robia s vášňou, ktorá už viacerým agentúram chýba.”

Janka

CEO Mama Mia, Spišská Nová Ves

Začnime spolupracovať
Napíš alebo zavolaj

Kedykoľvek nám napíšte alebo zavolajte. Sme pripravení odpovedať na akúkoľvek otázku. Tešíme sa na našu spoluprácu.